Volejte
374 723 342
iso 9001 iso 14001 iso 45001
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Pro obce

Pro obce

Městům a obcím nabízíme servis následujících služeb:

Komplexní řešení nakládání s odpady

Naše společnost provozuje komplexní systém sběru, svozu a úpravy separovaných komunálních odpadů. K tomuto využíváme barevně odlišené a technicky přizpůsobené nádoby pro každý druh odpadu. V areálu společnosti máme velkokapacitní třídící linku.

Svoz separovaného odpadu ( papír, plasty, sklo, kovy)

Na tříděný odpad používáme barevně rozlišené nádoby různých velikostí a svážíme je speciální technikou na naši třídící linku, odkup potom putují znovu do výroby.

Svoz separovaného odpadu ( papír, plasty, sklo, kovy)-1.png Svoz separovaného odpadu ( papír, plasty, sklo, kovy)-2.png Svoz separovaného odpadu ( papír, plasty, sklo, kovy)-3.png
Svoz separovaného odpadu ( papír, plasty, sklo, kovy)-4.png Svoz separovaného odpadu ( papír, plasty, sklo, kovy)-5.png Svoz separovaného odpadu ( papír, plasty, sklo, kovy)-6.png

Třídící linka – papír, plasty

Třídící linka je zařízení, kde se po příjmu materiálu určí jeho kvalita a následně je pomocí dopravního pásu dotřiďován ručně právě na této lince na jednotlivé druhy.

Vytříděný odpad se dále lisuje do balíků na hydraulických lisech a tyto balíky jsou prodávány na mezinárodním trhu.

 Třídící linka – papír, plasty-1.pngTřídící linka – papír, plasty-2.png

 

Svoz komunálního odpadu

Naše společnost provozuje sběr, svoz a likvidaci směsného komunálního odpadu, což tvoří největší podíl všeho produkovaného odpadu mezi občany  a to navzdory pokročilé recyklaci.

Svoz komunálního odpadu-1.pngSvoz komunálního odpadu-2.pngSvoz komunálního odpadu-3.pngSvoz komunálního odpadu

Svoz bioodpadu

V rámci našich činností nabízíme také komplexní systém svozu a využití biologicky rozložitelných odpadů pocházejících z domácností.

Naše služby spočívají v přistavení sběrových BIO nádob do měst a obcí, jejich pravidelném vývozu a zajištění využití bioodpadu na kompostárně.

Co je to bioodpad?

Bioodpad se skládá z biologicky rozložitelné hmoty, která se dá kompostováním - přirozeným biochemickým procesem v přírodě přeměnit na hnojivo – kompost, bohatý na humusové látky a rostlinné živiny.

Mezi bioodpad patří:

  • listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce atd.

Mezi bioodpad nepatří:

  • zbytky jídel (tzv. gastroodpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další bioologicky nerozložitelné odpady.

bioodpad-1.pngbioodpad-2.pngbioodpad-3.png

bioodpad-4.pngbioodpad-5.png

bioodpad-6.png

 

Přistavování velkoobjemových kontejnerů

Nabízíme možnost pronájmu velkoobjemových kontejnerů na sběr komunálního, separovaného, průmyslového a bioodpadu. Kontejnery máme ve velikosti 5cbm, 7cbm, 10cbm, 20cbm a 40cbm.

Přistavování velkoobjemových kontejnerů-1.png Přistavování velkoobjemových kontejnerů-2.pngPřistavování velkoobjemových kontejnerů-3.png

Přistavování velkoobjemových kontejnerů-4.pngPřistavování velkoobjemových kontejnerů-5.pngPřistavování velkoobjemových kontejnerů-6.png

Zajištění svozu objemného odpadu

Na sběr objemného odpadu používáme velkoobjemové kontejnery.

 Zajištění svozu objemného odpadu-1.pngZajištění svozu objemného odpadu-2.pngZajištění svozu objemného odpadu-3.png

Zajištění svozu nebezpečného odpadu s partnerskými firmami

Ve spolupráci s naší sesterskou společností EKO-SEPAR s.r.o. Nýřany je zajišťován i svoz a likvidace nebezpečných odpadů.

 

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů